PROGRAM IMPREZY
Program może ulec zmianie! W razie ewentualnych zmian uczestnicy będą powiadamiani na bieżąco.

14:00 odprawa online na oficjalnym profilu FB imprezy (Mistrzostw Polski Age Group, Mistrzostw Polski Elita/U23/Junior, Turniej Nadziei Olimpijskich dla kat. junior młodszy i młodzik)
15:00-18:00 możliwość wypróbowania bieżni przez zawodników

06:00-21:00 godziny otwarcia strefy chillu
06:00-21:00 godziny otwarcia biura zawodów
06:00-21:00 godziny otwarcia sali rozgrzewkowej
15:15-20:00 odbieranie pakietów, weryfikacja strojów i ważenie zawodników Mistrzostw Polski Elita/U23/Junior oraz Turnieju Nadziei Olimpijskich dla kat. junior młodszy i młodzik
20:00 ceremonia dekoracji zawodników Mistrzostw Polski Age Group

Seria nr 1 Age-Group – numeracja 11-18
06:00-06:15 ważenie zawodników PIERWSZEJ serii startowej Age Group
06:15-06:30 rozgrzewka zawodników PIERWSZEJ serii startowej Age Group na pływalni (nie jest obowiązkowa)
06:35-06:50 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów PIERWSZEJ serii startowej Age Group
06:55 wyczytywanie zawodników PIERWSZEJ serii startowej Age Group na niecce basenowej
07:00 start PIERWSZEJ serii startowej Age Group

Seria nr 2 Age-Group – numeracja 21-28
07:00-07:15 ważenie zawodników DRUGIEJ serii startowej Age Group
07:15-07:30 rozgrzewka zawodników DRUGIEJ serii startowej Age Group na pływalni (nie jest obowiązkowa)
07:35-07:50 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów DRUGIEJ serii startowej Age Group
07:55 wyczytywanie zawodników DRUGIEJ serii startowej Age Group na niecce basenowej
08:00 start DRUGIEJ serii startowej Age Group

Seria nr 3 Age-Group – numeracja 31-38
08:00-08:15 ważenie zawodników TRZECIEJ serii startowej Age Group
8:15-8:30 rozgrzewka zawodników TRZECIEJ serii startowej Age Group na pływalni (nie jest obowiązkowa)
8:35-8:50 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów TRZECIEJ serii startowej Age Group
8:55 wyczytywanie zawodników TRZECIEJ serii startowej Age Group na niecce basenowej
9:00 start TRZECIEJ serii startowej AG

Seria nr 4 Age-Group – numeracja 41-48
09:00-09:15 ważenie zawodników CZWARTEJ serii startowej Age Group
9:15-9:30 rozgrzewka zawodników CZWARTEJ serii starowej Age Group na pływalni (nie jest obowiązkowa)
9:35-9:50 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów CZWARTEJ serii startowej Age Group
9:55 wyczytywanie zawodników CZWARTEJ serii startowej AG na niecce basenowej
10:00 start CZWARTEJ serii startowej AG

Seria nr 5 Age-Group – numeracja 51-58
10:00-10:15 ważenie zawodników PIĄTEJ serii startowej Age Group
10:15-10:30 rozgrzewka zawodników PIĄTEJ serii starowej Age Group na pływalni (nie jest obowiązkowa)
10:35-10:50 – wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów PIĄTEJ serii startowej Age Group
10:55 wyczytywanie zawodników PIĄTEJ serii startowej Age Group na niecce basenowej
11:00 start PIĄTEJ serii startowej AG

Seria nr 6 Age-Group – numeracja 61-68
11:00-11:15 ważenie zawodników SZÓSTEJ serii startowej Age Group
11:15-11:30 rozgrzewka zawodników SZÓSTEJ serii starowej Age Group na pływalni (nie jest obowiązkowa)
11:35-11:50 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów SZÓSTEJ serii startowej Age Group
11:55 wyczytywanie zawodników SZÓSTEJ serii startowej Age Group na niecce basenowej
12:00 start SZÓSTEJ serii startowej Age Group

Seria nr 7 Age-Group – numeracja 71-78
12:00-12:15 ważenie zawodników SIÓDMEJ serii startowej Age Group
12:15-12:30 rozgrzewka zawodników SIÓDMEJ serii starowej Age Group na pływalni (nie jest obowiązkowa)
12:35-12:50 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów SIÓDMEJ serii starowej Age Group (nie jest obowiązkowa)
12:55 wyczytywanie zawodników SIÓDMEJ serii startowej AG na niecce basenowej
13:00 start SIÓDMEJ startowej AG

Seria nr 8 Age-Group – numeracja 81-88
13:00-13:15 ważenie zawodników ÓSMEJ serii startowej Age Group
13:15-13:30 rozgrzewka zawodników ÓSMEJ serii starowej Age Group na pływalni (nie jest obowiązkowa
13:35-13:50 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów ÓSMEJ serii startowej Age Group
13:55 wyczytywanie zawodników ÓSMEJ serii startowej Age Group na niecce basenowej
14:00 start ÓSMEJ serii startowej

Seria nr 9 Age-Group – numeracja 91-98
14:00-14:15 ważenie zawodników DZIEWIĄTEJ serii startowej Age Group
14:15-14:30 rozgrzewka zawodników DZIEWIĄTEJ serii starowej Age Group na pływalni (nie jest obowiązkowa)
14:35-14:50 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów DZIEWIĄTEJ serii startowej Age Group
14:55 wyczytywanie zawodników DZIEWIĄTEJ serii startowej Age Group na niecce basenowej
15:00 start DZIEWIĄTEJ serii startowej AG

15:15-20:00 odbieranie pakietów, weryfikacja strojów i ważenie zawodników Mistrzostw Polski Elita/U23/Junior oraz Turnieju Nadziei Olimpijskich dla kat. junior młodszy i młodzik

Seria nr 10 Age-Group – numeracja 101-108
15:00-15:15 ważenie zawodników DZIESIĄTEJ serii startowej Age Group
15:15-15:30 rozgrzewka zawodników DZIESIĄTEJ serii starowej Age Group na pływalni (nie jest obowiązkowa)
15:35-15:50 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów DZIESIĄTEJ serii startowej Age Group
15:55 wyczytywanie zawodników DZIESIĄTEJ serii startowej Age Group na niecce basenowej
16:00 start DZIESIĄTEJ serii startowej AG

Seria nr 11 Age-Group – numeracja 111-118
16:00-16:15 ważenie zawodników JEDENASTEJ serii startowej Age Group
16:15-16:30 rozgrzewka na pływalni zawodników JEDENASTEJ serii starowej Age Group na pływalni (nie jest obowiązkowa)
16:35-16:50 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów JEDENASTEJ serii startowej Age Group
16:55 wyczytywanie zawodników JEDENASTEJ serii startowej Age Group na niecce basenowej
17:00 start JEDENASTEJ serii startowej AG

Seria nr 12 Age-Group – numeracja 121-128
17:00-17:15 ważenie zawodników DWUNASTEJ serii startowej Age Group
17:15-17:30 rozgrzewka zawodników DWUNASTEJ serii starowej Age Group na pływalni (nie jest obowiązkowa)
17:35-17:50 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów DWUNASTEJ serii startowej Age Group
17:55 wyczytywanie zawodników DWUNASTEJ serii startowej Age Group na niecce basenowej
18:00 start DWUNASTEJ serii startowej AG

Seria nr 13 Age-Group – numeracja 131-138
18:00-18:15 ważenie zawodników TRZYNASTEJ serii startowej Age Group
18:15-18:30 rozgrzewka zawodników TRZYNASTEJ serii starowej Age Group na pływalni (nie jest obowiązkowa)
18:35-18:50 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów TRZYNASTEJ serii startowej Age Group
18:55 wyczytywanie zawodników TRZYNASTEJ serii startowej Age Group na niecce basenowej
19:00 start TRZYNASTEJ serii startowej Age Group

20:00 ceremonia dekoracji zawodników Mistrzostw Polski Age Group

06:00-20:00 godziny otwarcia strefy chillu
06:00-20:00 godziny otwarcia biura zawodów
06:00-20:00 godziny otwarcia sali rozgrzewkowej
21:55 ceremonia dekoracji zwycięzców Mistrzostw Polski Elita i Turnieju Nadziei Olimpijskich Audi Franowo Cave Triathlon Czerwonak 2024

Blok nr 1. TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH, eliminacje młodziczki, 13-14 lat (12 zawodniczek):
06:25-06:30 zbiórka zawodniczek PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – młodziczki
06:35-06:50 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – młodziczki
06:55 wyczytywanie zawodniczek PIERWSZEJ serii eliminacyjnej na niecce basenowej – młodziczki
07:00 start PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – młodziczki
07:10 zbiórka zawodniczek DRUGIEJ serii eliminacyjnej – młodziczki
07:20-07:35 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów DRUGIEJ serii eliminacyjnej – młodziczki
07:45 start DRUGIEJ serii eliminacyjnej – młodziczki

Blok nr 2. TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH, eliminacje juniorki młodsze, 15-17 lat (12 zawodniczek):
07:55-08:00 zbiórka zawodniczek PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – juniorki młodsze
08:05-08:20 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – juniorki młodsze
08:25 wyczytywanie zawodniczek PIERWSZEJ serii eliminacyjnej na niecce basenowej – juniorki młodsze
08:30 start PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – juniorki młodsze
08:40 zbiórka zawodniczek DRUGIEJ serii eliminacyjnej – juniorki młodsze
08:50-09:05 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów DRUGIEJ serii eliminacyjnej – juniorki młodsze
09:15 start DRUGIEJ serii eliminacyjnej – juniorki młodsze

Blok nr 3. TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH, eliminacje młodzicy, 13-14 lat (12 zawodników):
09:25-09:30 zbiórka zawodników PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – młodzicy
09:35-09:50 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – młodzicy
09:55 wyczytywanie zawodników PIERWSZEJ serii eliminacyjnej na niecce basenowej – młodzicy
10:00 start PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – młodzicy
10:10 zbiórka zawodników DRUGIEJ serii eliminacyjnej – młodzicy
10:20-10:35 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów DRUGIEJ serii eliminacyjnej – młodzicy
10:45 start DRUGIEJ serii eliminacyjnej – młodzicy

Blok nr 4. TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH, eliminacje juniorzy młodsi, 15-17 lat (12 zawodników):
10:55-11:00 zbiórka zawodników PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – juniorzy młodsi
11:05-11:20 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – juniorzy młodsi
11:25 wyczytywanie zawodników PIERWSZEJ serii eliminacyjnej na niecce basenowej – juniorzy młodsi
11:30 start PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – juniorzy młodsi
11:40 zbiórka zawodników DRUGIEJ serii eliminacyjnej – juniorzy młodsi
11:50-12:05 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów DRUGIEJ serii eliminacyjnej – juniorzy młodsi
12:15 start DRUGIEJ serii eliminacyjnej – juniorzy młodsi

Blok nr 5. MISTRZOSTWA POLSKI, eliminacje – ELITA/U23/JUNIORKI (12 zawodniczek): 
12:20-12:25 zbiórka zawodniczek PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – Elita/U23/Juniorki
12:30-12:45 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – Elita/U23/Juniorki
12:50 wyczytywanie zawodniczek PIERWSZEJ serii eliminacyjnej na niecce basenowej – Elita/U23/Juniorki
12:55 wspólny start PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – Elita/U23/Juniorki
13:15 – start z handicapem PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – Elita/U23/Juniorki
13:20 zbiórka zawodniczek DRUGIEJ serii eliminacyjnej – Elita/U23/Juniorki
13:30-13:45 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów DRUGIEJ serii eliminacyjnej – Elita/U23/Juniorki
13:55 wspólny start DRUGIEJ serii eliminacyjnej – Elita/U23/Juniorki
14:15 start z handicapem DRUGIEJ serii eliminacyjnej Elita/U23/Juniorki MP)

Blok nr 6. MISTRZOSTWA POLSKI, eliminacje – ELITA/U23/JUNIORZY (12 zawodników): 
14:20-14:25 zbiórka zawodników PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – Elita/U23/Juniorzy
14:30-14:45 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – Elita/U23/Juniorzy
14:50 wyczytywanie zawodników PIERWSZEJ serii eliminacyjnej na niecce basenowej – Elita/U23/Juniorzy
14:55 wspólny start PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – Elita/U23/Juniorzy
15:15 – start z handicapem PIERWSZEJ serii eliminacyjnej – Elita/U23/Juniorzy
15:20 zbiórka zawodników DRUGIEJ serii eliminacyjnej – Elita/U23/Juniorzy
15:30-15:45 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów DRUGIEJ serii eliminacyjnej – Elita/U23/Juniorzy
15:55 wspólny start DRUGIEJ serii eliminacyjnej – Elita/U23/Juniorzy
16:15 start z handicapem DRUGIEJ serii eliminacyjnej Elita/U23/Juniorzy

16:30 – 16:50 przerwa techniczna

16:50-21:50 FINAŁY Audi Franowo Cave Triathlon Gmina Czerwonak 2024:
 
Blok nr 7. TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH, finał młodziczki, 13-14 lat (6 zawodniczek):
16:50-16:55 zbiórka zawodniczek – finał młodziczki
17:00-17:15 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów – młodziczki
17:20 wyczytywanie finalistek na niecce basenowej – młodziczki
17:25 FINAŁ TNO – młodziczki

Blok nr 8. TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH, finał juniorki młodsze, 15-17 lat (6 zawodniczek):
17:35-17:40 zbiórka zawodniczek – finał juniorki młodsze
17:45-18:00 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów – juniorki młodsze
18:05 wyczytywanie finalistek na niecce basenowej – juniorki młodsze
18:10 FINAŁ TNO – juniorki młodsze

Blok nr 9. TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH, finał młodzicy, 13-14 lat (6 zawodników):
18:20-18:25 zbiórka zawodników – finał młodzicy
18:30-18:45 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów – młodzicy
18:50 wyczytywanie finalistów na niecce basenowej – młodzicy
18:55 FINAŁ TNO – młodzicy

Blok nr 10. TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH, finał juniorzy młodsi, 15-17 lat (6 zawodników):
19:05-19:10 zbiórka zawodników – finał juniorzy młodsi
19:15-19:30 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów – juniorzy młodsi
19:35 wyczytywanie finalistów na niecce basenowej – juniorzy młodsi
19:40 FINAŁ TNO – juniorzy młodsi

Blok nr 11. MISTRZOSTWA POLSKI, finał – ELITA/U23/JUNIORKI (6 zawodniczek): 
19:45-19:50 zbiórka zawodniczek – finał Elita/U23/Juniorki
19:55-20:10 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów – Elita/U23/Juniorki
20:15 wyczytywanie zawodniczek na niecce basenowej – Elita/U23/Juniorki
20:20 FINAŁ start wspólny – Elita/U23/Juniorki
20:40 FINAŁ start z handicapem – Elita/U23/Juniorki

Blok nr 12. MISTRZOSTWA POLSKI, finał – ELITA/U23/JUNIORZY (6 zawodników): 
20:45-20:50 zbiórka zawodników – Elita/U23/Juniorzy
20:55-21:10 wejście do strefy zmian, wprowadzanie i montaż rowerów – Elita/U23/Juniorzy
21:15 wyczytywanie finalistów – Elita/U23/Juniorzy
21:20 FINAŁ start wspólny – Elita/U23/Juniorzy
21:40 FINAŁ start z handicapem – Elita/U23/Juniorzy

21:55 ceremonia dekoracji zwycięzców Mistrzostw Polski Elita i Turnieju Nadziei Olimpijskich Audi Franowo Cave Triathlon Czerwonak 2024

Program może ulec zmianie! W razie ewentualnych zmian uczestnicy będą powiadamiani na bieżąco.

Scroll to Top